Piękna, jędrna, zdrowa skóra ciała jest marzeniem wielu z nas. Dziś, dzięki pielęgnacji, inspirowanej japońskimi rytuałami pielęgnacyjnymi, możesz dołączyć do grona kobiet, cieszących się gładką i miękką skórą. Hada Labo Tokyo Body to linia kosmetyków, które skutecznie wpływają na poprawę wyglądu skóry.

Jak działają kosmetyki Hada Labo Tokyo Body?

Zaniedbania pielęgnacyjne i starzenie się skóry prowadzą do jej wiotkości, co jest wyraźnym objawem zdradzającym jej wiek. Na szczęście możemy opóźnić procesy starzenia się skóry, uzupełniając to, czego organizm nie wytwarza już tak intensywnie, jak w młodym wieku. Kosmetyki Hada Labo Tokyo Body działają przede wszystkim silnie nawilżająco. Dlaczego to tak ważne? To właśnie od nawilżenia skóry zależy sprawny przebieg wielu procesów regeneracyjnych, w tym odbudowa włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za utrzymanie jędrności i elastyczności skóry. Składnikiem, który silnie wpływa na nawodnienie, jest kwas hialuronowy. W produktach Hada Labo Tokyo Body jest kilka jego rodzajów, dzięki czemu może on wnikać w głąb skóry, przyciągając wodę, wygładzać zmarszczki, gromadząc wodę w skórze oraz chronić ją przed przesuszeniem, tworząc siateczkę hialuronową, ograniczającą migrację wody na zewnątrz. Takie wielostopniowe działanie, wzbogacone jest dodatkowo składnikami, które są impulsem pobudzającym skórę do samoodbudowy. Dzięki temu skóra jest miękka, jędrna i wygładzona oraz młodzieńczo piękna.

Hada Labo Tokyo Body – wybierz je wszystkie!

Linia kosmetyków do ciała Hada Labo Tokyo Body to dobry sposób na szybkie przywrócenie skórze pięknego wyglądu. Cała seria to trzy kosmetyki:

  • skoncentrowane serum do ciała na noc, które wzbogacone jest o kolagen i retinol, działające ujędrniająco;
  • mleczna esencja do ciała o lekkiej konsystencji, która nawilża i wygładza skórę;
  • supernawilżająca hialuronowa mgiełka-esencja, która wygładza, nawilża i odświeża skórę.

Który z tych kosmetyków wybrać do pielęgnacji? Wszystkie! Zwłaszcza gdy przygotowujemy skórę do lata, potrzebuje ona skutecznego nawilżenia i pielęgnacji. Na noc warto stosować serum, które wykorzystuje okres regeneracji organizmu do odbudowy funkcjonalności skóry. Rano, na dzień możemy wmasować w skórę lekką, mleczną esencję, zapewniając jej nawilżenie i ochronę przed jego utratą przez cały dzień. W ciągu dnia uzupełniamy nawilżenie mgiełką, która dodatkowo pobudza i odświeża.

Zaletą takiej pielęgnacji jest prostota. Nie potrzebujemy skomplikowanych rytuałów i zabiegów. Wystarczą kosmetyki o dobrym składzie i regularność stosowania, abyśmy mogły cieszyć się piękną skórą nie tylko latem.