Czy ostatnio widziałeś wiele przykładów kuchni vintage? Może nawet myślałeś o spacerze na pchli targ. Jeśli jesteś gotowy na skok w stylu retro, warto najpierw trochę poplanować. Bez planu projektowego niektóre stylizacje w stylu shabby chic mogą szybko stać się po prostu oklepane. Poznaj niezbędne wskazówki, jak stworzyć wnętrze z epoki!

Stenciled Signage and Industrial Lighting

Wielu z nas wykorzystuje wspomnienia z kuchni naszej mamy lub babci. Inni czerpią inspirację projektową z ulubionych filmów i programów telewizyjnych. Niezależnie od tego, gdzie zaczęły się Twoje wymarzone koncepcje kuchni, pomożemy Ci je dobrze zakończyć. Poświęć więcej czasu, aby przejrzeć galerię projektów kuchni w stylu vintage i pomysłów na wystrój, aby dowiedzieć się, jak połączyć klasyczny projekt kuchni z nowoczesną wrażliwością.

Clever Soda Crate Spice Rack

Kuchnia jest idealnym miejscem do wkomponowania ponadczasowych trendów, takich jak stół wiejski czy backsplash z płytek. Nawet Martha Stewart korzysta z eleganckich, staromodnych elementów konstrukcyjnych, takich jak otwarte porcelanowe szafki i zestawy naczyń z białej mlecznej porcelany. Zostań projektantem, wprowadzając niektóre z tych pięknych pomysłów do własnej kuchni!

Vintage Kitchen Design Ideas for Teacup Collections