Tak się składa, że ​​wiem na pewno, że ktoś z Was kupi sobie ten designerski szalik na święta i że zastanawiacie się tylko nad wyborem koloru. Podejrzewam ponadto, że twoja garderoba jest w dużej mierze granatowa, więc pomyślałam, że pobawię się trochę niektórymi zestawami, aby pokazać, jakie masz możliwości.

Najpierw najpiękniejszy Hermes Ors Bleus d’Afrique – Błękitne Złoto Afryki. Odnosi się to do indygo, które było powszechnie stosowane w tego typu tekstyliach.

six different colors of Hermes Ors Bleus d'Afrique

Wybrałam kilka zestawów – bardzo prostych – aby stworzyć bazę dla moich pomysłów.

navy dress, white blouse and navy pants

Po pierwsze, taki szal woła o to, aby podkreślić i zaakcentować bogate brązy. NIE sugeruję, że chciałabyś nosić wszystkie pięć akcesoriów jednocześnie, chociaż mogłabyś… Ale jeśli twoje oko natychmiast pokocha te akcesoria i tekstury, to może to być szalik dla ciebie. Jeśli masz zapas pięknych brązowych wyrobów skórzanych, to świetna wskazówka…

navy dress with brown, copper accessories

Piękna rdza i najjaśniejsza pszenica to mocne strony. Jeśli nosisz marynarkę z powodu presji społecznej, takiej jak strój służbowy, ale cieplejsze kolory są dla ciebie bardziej pochlebne, byłby to wybór dla ciebie.

navy and white outfit with gold, amber accessories

Ach, tutaj zawsze ląduje moje serce i oko – chłodne srebrzyste odcienie. Zwróć uwagę, jak tarcza zegarka przyciąga bardzo miękką niebieskawą zieleń pokazaną na środku szalika. Na pewno można też znaleźć dodatki z domieszką czerwieni. Nie przegap graficznego wzoru w paski na sandałach, który jest zgodny z grafiką szalika.